Niečo o nás a dôvody, prečo si klienti vyberajú firmy poskytujúce takýto druh služieb.

 

Radi by sme vám pomohli.
Otočiť vašu firmu k Vyššiemu Profitu,
Rapídny Rast, Lepšie Manažovanú Firmu … Počnúc Dnešným dňom

Pomáhame ľuďom odomknúť hodnotu svojich sietí (networks). Spolupracujeme s ľuďmi, ktorí si založili firmu a už sú úspešní. Avšak vedia, že teraz nie sú schopní sa prekonať. V zmysle stratégie a taktiky, vďaka ktorým sú úspešní, ich nedostanú do vyššej úrovne.

Takže majú svoju knihu biznisu. Majú vzťahy s klientmi a dodávateľmi, atď., ale nikdy sa nepozreli aká je ich pozícia vo svojej sieti. Nikdy skutočne nerozmýšľali o tom ďalšom kúsku skladačky v ich raste. Dosiahli plató vo svojej výkonnosti a nemôžu ďalej pokračovať vo svojom raste.

Čo robíme my, je analýza ich networku, aká je ich pozícia, aké sú ich ciele a či ľudia v ich sieti sú v pozícii, aby im pomohli dostať sa ďalej alebo nie. Ak sú, potom odkrývať zdroje ktoré potrebujú, a na ktorých už sedia a ani o tom nevedia. A presmerovanie zdrojov pre ich network, aby ich skutočne vtiahol do ďalšej úrovne výkonnosti.

Ok. Toto je stručný prehľad čo pokrývajú služby pre našich klientov. A je to obrovská skúsenosť pre mnohých z nás. Pretože sa pozerám na audity klientov predtým, než sa pustíme do práce, a tak som si všimol, že väčšina (skoro všetci), nemá formalizovaný tréning v rámci svojej firmy na konzistentnej týždennej báze.

 

To je jedným z kľúčových ingrediencií ako absolútne pozitívne zvyšovať tržby. Tento program je stavaný na extenzívnom skúšaní, omyloch a pozorovaním čo funguje s pomocou talentu mnohých výkonných riaditeľov ako ste Vy.

 

Je to veľká investícia z našej strany. …Oslnivý mix vedeckého výskumu kombinovaný s brilantnými podnetmi a vášnivými kreáciami od niektorých najskvelejších korporácií na svete. A môžete nájsť malé kúsky týchto informácií na stovkách – možno tisícoch miest, ale nenájdete to všetko na jednom mieste ako tu.

Takže cieľmi prvých projektov je zmeniť Váš život a uviesť Vás do problematiky najsilnejších a najefektívnejších spôsobov ako zlepšiť seba a zlepšiť svoju firmu.

 

Hneď prvá sekcia je ako poriadny nášľap na polovicu z problémov, ktorým vo firme čelíte, takže…

Prebehneme si celý a nevyhnutný materiál, aby sme pomohli akejkoľvek firme s legitímnym a čestným produktom zdvojnásobiť tržby z predaja. Akákoľvek firma, ktorá počúvala tieto moduly, ktoré Vám predstavím a implementovala ich s efektívnosťou – zdvojnásobí predaj v rozmedzí 12 do 18 mesiacov. A videl som to opäť a opäť a opäť.

 

Tak jedinou vecou, ktorú môžete skutočne urobiť zle, je nenasledovať adaptívnu krivku, o ktorú sa s Vami podelíme. Aby ste urobili záväzok skutočne nasledovať tento program s konštantným zlepšovaním, urobíme to pre Vás skutočne jednoduchým. Ukázať Vám ako pracovať na firme a nie iba vo firme, čo je témou tejto kampane.