Budovanie firemnej databázy pre zvýšenie ďalšieho predaja

Ako by sa Vám páčila jednoduchá – nízko nákladová avšak účinná platforma, ktorá pomáha ťahať predajné a marketingové aktivity. Garantovala by rapídny a profitujúci rast firmy.

Tú ktorá môže pomôcť akejkoľvek organizácii naštartovať predaj a marketingové úsilie a je kompletne v súlade s tými najlepšími trendmi pre rast firmy na trhu.

 

Naštartujte svoj predaj a zvýšte produktivitu automatizovaním kľúčových predajných a marketingových funkcií.

 

 

Generujte Viac Záujemcov

Štúdia v roku 2009 podľa Internet Advertising Bureau ukázala, že najefektívnejší kanál dostupný pre firmu je email marketing. Efektívny a účinný systém vysielania emailov Vám dovolí plne zužitkovať profesionálneho email marketingu.

 

 

Zvýšiť Produktivitu

25% času na pracovisku je stratených na hľadanie informácií pre splnenie úlohy. Skonsolidovaním potrebných a frekventovane používaných dát môžete zredukovať čas, ktorý stratia zamestnanci pri hľadaní záložiek. Centralizovaná úschova dát poskytuje okamžite prístupné informácie vo Vašej organizácii. Efektívne Vám tak ušetriť 10 pracovných hodín týždenne.

 

 

Uzatvoriť Viac Zákazok

80% záujemcov nie je nikdy opýtaných už po druhom pokuse a pre konvertovanie záujemca na klienta je potrebné 6-7 kontaktov. Čo môžete dosiahnuť s účinným automatizovaným systémom nasledovania, ktorý poskytuje nízko nákladové ale účinné riešenie pre zaujatie a konvertovanie viac kvalifikovaných klientov?

 

 

Udržujte Klientov Spokojnými

Efektívna a relevantná komunikácia je kľúčom ku zákazníkovej spokojnosti a šťastní zákazníci minú v priemere o 67% viac ako noví klienti. Plne automatizované CRM riešenie môže byť kľúčom k zlepšeniu komunikácie s Vašimi najlepšími klientmi. Naše riešenie „všetko v jednom“ zabezpečuje efektívnu, jasnú, presnú a aktualizovanú komunikáciu

 

Ak by ste chceli vidieť ako vyzerá skutočný CRM systém, kliknite na linku nižšie a dohodnite si ZDARMA LIVE DEMO a odskúšajte ako môže pomôcť Vašej firme zredukovať náklady, zvýšiť produktivity, zmanažovať projekty a nikdy nezmeškať príležitosť.

 

 

DOHODNITE SI ZDARMA LIVE DEMO